• Skuter Little Dutch

  Kup słodkie

  Rowerki dziecięce

 • Drabinki sportowe gimnastyczne dla dzieci i dorosłych

  Doskonałe

  wielofunkcyjne 

  drabinki gimnastyczne!

 • Króliczek Miffy Tiamo zabawka

   

   

   

   

 • IIMO trójkołowy rowerek  rowerki

   

 • Tipi z ekskluzywnej kolekcji Premium Line  Najpiękniejsze namioty tipi

   

From the blog

 • 29/09/2020

  ZABAWY RUCHOWE - DLACZEGO TO TAKIE WAŻNE
  ZABAWY RUCHOWE - DLACZEGO TO TAKIE WAŻNE

  Bujak drewniany Wood Rocker to nic innego jak wspaniały domowy plac zabaw, który pomoże Wam sporzytkować dziecięce pokłady energii a dodatkowo wzmocni kondycję i kordynację całego ciała dziecka.Bujak pozwala wyczarować w kilka minut wiele niezwykle ciekawych zabaw a ograniczeniem staje się jedynie Wasza wyobraźnia!

  Read More
 • 23/06/2016

  V-Line nowa ekskluzywna linia namiotów z nowoczesną linią szczytu
  V-Line nowa ekskluzywna linia namiotów z nowoczesną linią szczytu

  V-Line to seria namiotów z nowoczesną linią szczytu namiotu. Namioty wyposażone są w stabilizatory podstawy oraz grube maty Premium. Podwójne wejście wpuszcza światło ale daje poczucie własnej przestrzeni wewnątrz namiotu.

  Read More
 • 23/06/2016

  Hello Kitty lamp Polska - Topowy MUST HAVE tego sezonu!
  Hello Kitty lamp Polska - Topowy MUST HAVE tego sezonu!

  Pierwsza Lampa LED Hello Kitty NOWY DESIGNERSKI PROJEKT na licencji Hello Hitty.Biały Kotek jest wykonany z materiału wysokiej jakości.Pilot zdalnego sterowania w komplecie. - 16 kolorów świecenia; - funkcja przyciemniania.

  Read More


Oferta Sklepu CUDANKI skupia piękne meble dla dzieci hight design , skandynawskie łóżka domki, materace Hevea, namioty tipi, zabawki z drewna, sofy, fotele, rowerki, lampki nocne, kołyski, zabwki sensoryczne Montessori, deski do balansowania, drabinki gimnastyczne i inne przyrządy do ćwiczeń, krzesełka dla dzieci i stoły własnego projektu oraz najlepszych, wyselekcjonowanych firm głównie z Polski oraz Niemiec. 
 
Jesteśmy doświadczonym zespołem ekspertów, który pragnie zaoferować Państwu wysoką jakość bezpiecznych produktów dla dzieci. Skupiamy się głównie na meblach oraz produktach najwyższej jakości, służących zarówno do zabawy jak i do wystroju wnętrz - w szczególności pokoi dziecięcych w stylu skandynawskim oraz BOHO. Nasze mebelki i inne produkty powstają w wyniku niezliczonych analiz, prób i udoskonaleń ;) Każdy jest wyjątkowy i zrobiony ręcznie, specjalnie dla Ciebie.

Zabawki, co dzieci lubią najbardziej. Dziecko najchętniej na każdą możliwą okazję chciałoby otrzymać nową zabawkę. Prezent na Urodziny, Boże Narodzenie, nagroda za dobre zachowanie to tylko niektóre okazje, kiedy dorośli kupują zabawki dla dzieci.

W sklepie CUDANKI znajdziesz mnóstwo zabawek, odpowiednich dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. 

Wygodny pluszowy fotel fotelik pikowany uszak uszatek dla dziecka

Namiot dla dzieczy - czy warto? Namiot teepee to świetna zabawa w dom i idealne rozwiązanie dla pobudzenia wyobraźni dzieci oraz stworzenia prywatnej przestrzeni dziecka. W namiocie dzieci mogą pobudzić swoją wyobraźnię. Kryjówka w namiocie staje się częścią małej dziecięcej tajemnicy, czegoś ekscytującego, nadzwyczajnego, czegoś co staje się częścią nowej przygody! Dziecko zamknięte w namiocie zyskuje przytulny azyl, oraz bezpieczne miejsce w którym może się wyciszyć i uspokoić.

Dzięki zabawie ruchowej można zbudować kompetencje motoryczne dziecka. Podczas zabawy ruchowej na bujaku rocker, desce sensorycznej czy drabince pracują wszystkie mięśnie. Ćwiczenia te mają ogromny wpływ na utrzymanie prawidłowego napięcia mięśniowego dziecka, a niedorozwój zmysłów związanych z motoryką może w przyszłości skutkować problemami z koncentracją, nauką oraz zaburzać zdrowy rozwój emocjonalny dziecka. 

Swobodne poruszanie, doświadczenie samodzielnego osiągania celu - na przykład zdobycie szczytu drabinki,  podciągnięcie się na linie oraz wykonanie akrobacji z użyciem kółek gimnastycznych- buduje w dziecku wiarę we własne siły i kompetencje.

Różne rodzaje zabawek sensorycznych- drewniany bujak dla dzieci, drabinka, od drewnianych po metalowe, szeroka gama akcesoriów oraz pozwalają na stworzenie idealnego placu zabaw w domu i pokoju mulitesnorycznego dla dzieci.
 
Rowerki balansowe, rowerki trójkołowe, baseny z piłeczkami pogłębią umiejętności motoryczne związane z równowagą oraz poczuciem własnego ciała. Dzieci uwielbiają zabawę, ruch i tylko od nas zależy w jakim kierunku skierujemy ich niesporzyte pokłady energii.

Kołyska huśtawka multisensoryczna bujawka do pokoju dziecka kosz wiszący kołyska multisensoryczna memola

Jak pobudzić zmysły sensoryczne noworodka? Dostępne są zabawki dla niemowląt, które pomogą im rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności. Zabawki dla najmłodszych są wykonane z bezpiecznych materiałów, bez małych elementów, które mogłyby zostać połknięte w trakcie wkładania wszystkiego do buzi. 

Mulitsensoryczna huśtawka - kołyska dla dzieci to idealne rozwiązanie do pobudzenia rozwoju sensorycznego dziecka. 

Podczas zabaw w huśtawce następuje stymulowanie koncentacji i zmysłu wzroku.

Wymagania względem zabawki rosną wraz z wiekiem, przedszkolak ma już może rozwijać swoje umiejętności motoryki małej sidząc na wygodnych krzesełkach: królik, motyl lub krzesełku w tylu retro Vintage. do stolika można dobrać idealnie pasujący stolik. Kiedy mało miejsca w pokoju idealnie sprawdzi się dostawka do drabinki gimnastycznej która zmienia ten piękny mebel biurko a nie tylko przyrząd do ćwiczeń.. Dla starszych dzieci dostępne są zabawki interaktywne i zabawki edukacyjne.

Oczywiście ponad czasowe są zabawki pluszowe, które są odpowiednie dla każdego dziecka, niezależnie od wieku.

Wśród ulubionych zabawek dla dzieci od lat znajdują się klocki. Dzięki nim najmłodsi rozwijają wyobraźnie.

Łóżka domki to doskonały pomysł na stworzenie idealnego miejsca do spania dla dzieci. Idealnie dopasowane materace dziecięce kieszeniowe, piankowe czy lateksowe marki Hevea to doskonały pomysł na uzupełnienienie łóżka dla dzieci. jeśli zastanawiasz się jaki materac dla dzieci jest najlepszy- chętnie ci pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji.
 

Idealny nastrój w pokoju dziecka.

Jak zadbać o relaks w pokoju dziecka? Jakie są najlepsze lampki dla dziecka? 

Doskonałe lamki do pokoju dziecięcego, lampka królik, miś i lamki z drewna to doskonały pomysł na stworzenie idealnego przytulnego pokoju dziecka. Dzieci uwielbiają czytac książeczki, i słuchać bajki aby było im wygonie proponujemy nasz pluszowy plamoodporny fotel uszak dla dzieci.
Dlaczego warto rozsądnie przemyśleć i wyposażyć pokój dziecka? 

Badania naukowe jasno dowodzą, że okres do 9 roku życia dziecka to bardzo ważny okres w którym dziecko wypracowuje zdrowe nawyki i najlepszy moment gdy możemy „zaszczepić” w dziecku potrzebę codziennej dawki aktywności fizycznej. 
 
Najlepiej, gdy to my będziemy przykładem dla swojego dziecka i wraz z nim spędzimy aktywnie czas. Tylko od nas zależy w jakim kierunku przekierujemy niespożyte pokłady dziecięcej energii.
 
Ofiarowanie dziecku narzędzi i możliwości do uprawiania gimnastyki i zabaw sensorycznych w domu oraz wypracowane wraz z dzieckiem potrzeby ruchu, sportu i zdrowego styl życia zaprocentują w przyszłości zdrowym społeczeństwem bez nadwagi i innych problemów cywilizacyjnych. Nawet najmniejsza aktywność fizyczna powtarzana codziennie i systematycznie (także dla Nas Rodziców np. w oczekiwaniu na poranną kawę) poprawi Naszą wydolność, sprawność fizyczną i intelektualną.

.


Śledź nas na Facebooku