MATERAC WYSOKOELASTYCZNY HEVEA SnuDo JUNIOR

Nowy

Antyalergiczny, wysokoelastyczny materac dla dzieci i młodzieży. Strona twarda, bezstrefowa dla dzieci młodszych i średnio-twarda strefowa dla dzieci starszych o większej wadze ciała. Wygodny i trwały materac ze zdejmowanym pokrowcem. Produkowany w najpopularniejszych 8 rozmiarach. Rekomendowany do łóżek piętrowych. Wkład o dużej gęstości zapewnia trwałość produktu i dobre oparcie dla kręgosłupa.


 

Więcej szczegółów

Wysyłka 4- 7 dni roboczych

595,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Materac wysokoelastyczny HEVEA SnuDo Snu Do dla dzieci

BUDOWA

Płyta z pianki wysoko elastycznej typu kaltschaum (HR) o dwóch różnych stronach użytkowych 3 strefowej i bezstrefowej - grubości 11 cm. Pokrowiec zewnętrzny z dzianiny pikowanej włókniną klimatyzowaną. Zastosowanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych. Dzianina HEVEA AEGIS Natural Care jest bezzapachowa, miękka, odporna na mycie i wielokrotne pranie. Można prać stosując programy dla dzianin delikatnych w temp. do 60 st.C. Certyfikat Eko-Tex Standard 100. Wkład piankowy o dużej gęstości zapewnia trwałość produktu i dobre oparcie dla kręgosłupa. Skład dzianiny –bawełna 30%/pe 70%, apretura AEGIS. Waga materaca 3 kg (160/80 cm)- 8 kg (200/90). Wysokość materaca 12 cm.ZASTOSOWANIE

Łóżeczka i tapczany dziecięce i młodzieżowe oraz łóżka piętrowe, waga dziecka do 80 kg, wiek bez ograniczenia.

Materac wysokoelastyczny HEVEA SnuDo Snu Do dla dzieci
Materac wysokoelastyczny HEVEA SnuDo Snu Do dla dzieci

UWAGI


Materac twardy i średnio-twardy, dwustronny, dwie strony użytkowe. Strona gładka bezstrefowa dla dzieci mniejszych (2+) i strona 3 strefowa dla dzieci starszych o większej wadze. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Nie zginamy i nie rolujemy do transportu. Rekomendowany do każdego rodzaju stelaża. Kolor zastosowanego wkładu piankowego może się różnić od pokazanego na zdjęciu.

GWARANCJA


2 lata na produkt
GRUPA WIEKOWA: powyżej 2 lat
TWARDOŚĆ: H3 (twardy)
WYSOKOŚĆ: 12cm
CZAS REALIZACJI: 7 dni

madeinpoland.png

Materac wysokoelastyczny HEVEA SnuDo Snu Do dla dzieci

Materac wysokoelastyczny HEVEA SnuDo Snu Do dla dzieci

BEZPIECZEŃSTWO

Wkład piankowy o dużej gęstości zapewnia trwałość produktu i dobre oparcie dla kręgosłupa.

Zastosowanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych.

Wyrób oznakowany znakiem CE. Posiada 3 strefy o zróżnicowanej twardości.

.

Conformit%C3%A9_Europ%C3%A9enne_(logo)-s

PIELĘGNACJA

Pokrowiec rozpinany, taśma suwakowa z 3 stron, łatwy do utrzymania czystości i higieny produktu. Zalecane pranie w temperaturze do 60C.

Pokrowiec wewnętrzny, membrana higieniczna, pokrowiec zewnętrzny z dzianiny pikowanej owatą 200g. Dzianina pokrowca Aegis Natural Care Bawełna 30%/Poliester 70%, apretura AEGIS.

Przekrój.jpg

ZAPRASZAMY

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania

Regulamin Promocji Główkujemy

Do każdego materaca dziecięcego z grupy 2+ czapka licencyjna w prezencie :)

Pliki do pobrania (177k)

Śledź nas na Facebooku