DRABINKI GIMNASTYCZNE I AKCESORIA DO ĆWICZEŃ

Promocje

Nowe produkty

Informacja

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

DRABINKI GIMNASTYCZNE I AKCESORIA DO ĆWICZEŃ
Producent drabinki gimnastyczne, drabinki do ćwiczeń, drabinki sportowe. Drabinki sportowe to doskonały pomysł aby na niewielkiej przestrzeni stworzyć miejsce do ćwiczeń i aktywności fizycznej we własnym domu, biurze czy pokoju dziecka. Zainstalowanie drabinki zajmuje niewiele miejsca a jej obecność w przechodnim miejscu daje motywację do działa...
Producent drabinki gimnastyczne, drabinki do ćwiczeń, drabinki sportowe. Drabinki sportowe to doskonały pomysł aby na niewielkiej przestrzeni stworzyć miejsce do ćwiczeń i aktywności fizycznej we własnym domu, biurze czy pokoju dziecka. Zainstalowanie drabinki zajmuje niewiele miejsca a jej obecność w przechodnim miejscu daje motywację do działania, oraz sprawia, że częściej niż zwykle jesteśmy skłonni do aktywności fizycznej.
 
Kilka podciągnięć dziennie, wymachów nóg powtarzane kilkakrotnie w ciągu przerwy od codziennych zajęć poprawia krążenie krwi, kondycję naszych płuc, wydolność serca oraz pracę mózgu. Dodatkowo ćwiczenie daje motywację do zmiany niezdrowych nawyków żywieniowych i przyczynia się do utraty masy ciała i kształtowania prawidłowej postawy oraz budowy kości i mięśni.
 
Każdą z drabinek można rozbudować o dodatkowe akcesoria i elelemnty typu huśtawka, lina do wpinaczki, obręcze do akrobacji, ławeczkę do ćwiczeń, drążek do podciągania, poręcze do ćwiczeń z podłokietnikami oraz materac gimnastyczny- co czyni ten mebel gimnastyczny wszechstronnym przyrządem do ćwiczeń w biurze czy w domu.
Więcej

DRABINKI GIMNASTYCZNE I AKCESORIA DO ĆWICZEŃ  Jest 27 produktów.

Podkategorie

  • DLA DZIECI DRABINKI I...

    Drabinki sportowe to doskonały pomysł aby na niewielkiej przestrzeni stworzyć miejsce do ćwiczeń i aktywności fizycznej we własnym domu, biurze czy pokoju dziecka. Zainstalowanie drabinki zajmuje niewiele miejsca a jej obecność w przechodnim miejscu daje motywację do działania, oraz sprawia, że częściej niż zwykle jesteśmy skłonni do aktywności fizycznej. Kilka podciągnięć dziennie, wymachów nóg powtarzane kilkakrotnie w ciągu przerwy od codziennych zajęć poprawia krążenie krwi, kondycję naszych płuc, wydolnosci serca oraz pracy mózgu. Dodatkowo ćwiczenie daje motywację do zmiany niezdrowych nawyków żywieniowych i przyczynia się do utraty masy ciała i kształtowania prawidłowej postawy oraz budowy kości i mięśni.

  • DLA DOROSŁYCH DRABINKI...

    Najlepsze, wysokiej jakości drabinki gimnastyczne dla dorosłych. Drabinki do ćwiczeń w biurze, drabinki gimnastyczne do domu, drabinki gimnastyczne do sali treningowej, atestowane piolskie drabinki do ćwiczeń, ławeczka do podciągania, drążek do podciągania, polski producent wysokojakościowych przyrządów gimnastycznych.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

Śledź nas na Facebooku