EXTRA LARGE Bardzo duża drewniana deska równoważąca sensoryczna balansowa naturalne drewno do 200 KG

Extra Large Natural wood

Nowy

CUDANKI prezentuje inspirującą klasyczną deskę sensoryczną w eleganckim, nowoczesnym designie. Deska łączączy zabawę z nauką i rozwojem. Dla ekscytującej, pomysłowej i radosnej zabawy nie ma lepszej zabawki niż nasza drewniana deska równoważąca, której trawłość i solidność daje gwarancję zabawy dla kolejnych pokoleń. Dla każdego przedziału wiekowego i wagi aż do 200 kg!

Screenshot%20at%20lip%2007%2023-36-16.pn

Więcej szczegółów

860,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Wysyłkado 15 dni roboczych
Maksymalnie w paczcejedna sztuka
Maksymalne obciążenie200 kg

Więcej informacji

Bardzo duża drewniana deska równoważąca sensoryczna balansowa naturalne drewno

 

OPIS
 

UWAGA MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE DESEK SENSORYCZNYCH EXTRA LARGE TO AŻ 200 KG!!! Dla osób w każdym wieku od 0 do 99+!

Deski w rozmiarze Starter dopuszczalne obciążenie do 60 kg / 132 lbs !

Deski w rozmiarze Original dopuszczalne obciążenie do 165kg / 363 lbs !

Deski w rozmiarze Large & Extra Large dopuszczalne obciążenie do 200 kg / 440 lbs !!!


 

DLACZEGO DESKA?


Deska sensoryczna balasująca CUDANKI jest w stanie dać zapierającą dech w piersiach zabawę! Może być używana jako pomost, zjeżdżalnia, kołyska, łóżko dla lalek i wiele innych. 
 
Deska została zaprojektowana tak, aby pomóc rozwijać umiejętności motoryczne, sensoryczne, zwinność i pomóc dzieciom bezpiecznie uwolnić ich bezgraniczną energię i kreatywność. 
 
Deska w rozmiarze Extra Large pomaga rozwinąć aparat przedsionkowy i zwiększyć koordynację ruchów dziecka, jednocześnie stale wzmacniając jego mięśnie. Może ona być używana zarówno przez dzieci jak i przez osoby dorosłe, pozwalając rozwijać siłę mięśni i poprawę postawy ćwiczącego.
 
Extra Large Bardzo duża drewniana deska balansowa dla dorosłych

DESKA BALANSOWA SENSORYCZNA
Balans trenuje koordynację, stymuluje układ przedsionkowy, poprawia postawę i wzmacnia i stabilizuje mięśnie. Dzieci mogą ćwiczyć swoje umiejętności motoryczne a ćwiczenia na równoważni są zalecane przez fizjoterapeutów na całym świecie. Bez względu na to, gdzie i kiedy dzieci zawsze znajdą nowe sposoby użytkowania i cieszenia się deską sensoryczną ... to zabawka będzie zawsze w ruchu! Ta balansująca i trwała deska równoważąca będzie cieszyć ciebie i Twoje dzieci latami!  Jest absolutnie idealna do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

 
DETALE

  • Wszystkie krawędzie deski są wyoblone i wygładzone;
  • Przez zastosowanie bezbarwnego lakieru deska wygląda bardzo elegancko i nowocześnie;
  • Deska balansowa została starranie wykonana z grubej, najwyższej jakości wodoodpornej  certyfikowanej FCS białej skleki drewnianej i pomalowana atestowanymi, bezpiecznymi farbami na bazie wody.
  • Zabawka doskonale rozwija motorykę dzieci i zapewnia doskonałą zabawę pobudzającą zmysły sensoryczne dziecka.
 

Screenshot%20at%20lip%2007%2023-36-16.pn
 
DOSTĘPNE ROZMIARY DESEK
 

 

BEZPIECZEŃSTWO I WYSYŁKA
 

Nasze zabawki zostały stworzone, aby inspirować do zabawy, nauki i eksploracji świata, w którym żyjemy. Każdy produkt jest opracowywany w celu poprawy umiejętności rozwojowych dziecka. Używanie naturalnych materiałów, farb na bazie wody oraz surowe standardy jakości i bezpieczeństwa sprawiają, że każda zabawka CUDANKI to inwestycja, którą pokochają dzieci i którym rodzice mogą zaufać.
 
Nasza marka CUDANKI używa wyłącznie drewna i materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla dzieci i nietoksyczne. Nasze produkty spełniają normy bezpieczeństwa i jakości EN71 (europejska norma zabawek) i ASTM (Amerykańskie Towarzystwo Badań Materiałów) krajów, do których są przeznaczone. 
 
Oceniamy materiał produktu, projekt i technologię potrzebną na każdym etapie rozwoju produktu i postępujemy zgodnie z ustaloną, udokumentowaną profesjonalną procedurą. Zgodność z tą powtarzalną procedurą zapewnia  produkcję bezpiecznych produktów o 100% najwyższej jakości.

Conformit%C3%A9_Europ%C3%A9enne_(logo)-s


 
Na łączny czas oczekiwania na otrzymanie danego towaru (czas dostawy) składa się czas realizacji zamówienia oraz czas dostarczenia towaru przez przewoźnika.
 

WYSYŁKI ZAGRANICZNE: 
Wysyłki na terenie UE realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich TNT FedEx oraz GLS.

 
NOWOŚĆ BUJAKI SENSORYCZNE - 
SPRAWDŹ TUTAJ

Wooden Rocker Bujak duży drewniany dla dzieci z podestem

ZAPRASZAMY

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku