ORIGINAL GENTLY CURVED Drewniana deska do balansowania o delikatnym wygięciu zalecana dla dzieci 0- 4 lat do 165 KG

ORIGINAL GENTLY CURVED Natural

Nowy

CUDANKI prezentuje inspirującą klasyczną deskę sensoryczną w eleganckim, nowoczesnym designie. Deska łączączy zabawę z nauką i rozwojem. Dla ekscytującej, pomysłowej i radosnej zabawy nie ma lepszej zabawki niż nasza drewniana deska równoważąca, której trawłość i solidność daje gwarancję zabawy dla kolejnych pokoleń. O delikatnym wygięciu dzieci w wieku 0- 4 lat
 


Więcej szczegółów

490,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Maksymalnie w paczcejedna sztuka
Gwarancja2 lata

Więcej informacji

Oryginalna Lekko wyoblona niska drewniana deska równoważąca sensoryczna balansowa naturalne drewno

 

OPIS
 

UWAGA MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE DESEK SENSORYCZNYCH ORYGINAL GENTLY CURVED TO AŻ 165 KG!!! Deska dedykowana dla dorosłych oraz dzieci w wieku 0 - 4 lat.

Deski w rozmiarze Starter dopuszczalne obciążenie do 60 kg / 132 lbs !

Deski w rozmiarze Original dopuszczalne obciążenie do 165kg / 363 lbs !

Deski w rozmiarze Large & Extra Large dopuszczalne obciążenie do 200 kg / 440 lbs !!!


 

DLACZEGO DESKA?


Deska sensoryczna balasująca CUDANKI jest w stanie dać zapierającą dech w piersiach zabawę! Może być używana jako pomost, zjeżdżalnia, kołyska, łóżko dla lalek i wiele innych. 
 
Deska została zaprojektowana tak, aby pomóc rozwijać umiejętności motoryczne, sensoryczne, zwinność i pomóc dzieciom bezpiecznie uwolnić ich bezgraniczną energię i kreatywność. 
 
Deska w rozmiarze Extra Large pomaga rozwinąć aparat przedsionkowy i zwiększyć koordynację ruchów dziecka, jednocześnie stale wzmacniając jego mięśnie. Może ona być używana zarówno przez dzieci jak i przez osoby dorosłe, pozwalając rozwijać siłę mięśni i poprawę postawy ćwiczącego.
 
Extra Large Bardzo duża drewniana deska balansowa dla dorosłych

DESKA BALANSOWA SENSORYCZNA
Balans trenuje koordynację, stymuluje układ przedsionkowy, poprawia postawę i wzmacnia i stabilizuje mięśnie. Dzieci mogą ćwiczyć swoje umiejętności motoryczne a ćwiczenia na równoważni są zalecane przez fizjoterapeutów na całym świecie. Bez względu na to, gdzie i kiedy dzieci zawsze znajdą nowe sposoby użytkowania i cieszenia się deską sensoryczną ... to zabawka będzie zawsze w ruchu! Ta balansująca i trwała deska równoważąca będzie cieszyć ciebie i Twoje dzieci latami!  Jest absolutnie idealna do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

 
DETALE

  • Wszystkie krawędzie deski są wyoblone i wygładzone;
  • Przez zastosowanie bezbarwnego lakieru deska wygląda bardzo elegancko i nowocześnie;
  • Deska balansowa została starranie wykonana z grubej, najwyższej jakości wodoodpornej certyfikowanej FCS białej skleki drewnianej i pomalowana atestowanymi, bezpiecznymi farbami na bazie wody.
  • Zabawka doskonale rozwija motorykę dzieci i zapewnia doskonałą zabawę pobudzającą zmysły sensoryczne dziecka.

  
DOSTĘPNE ROZMIARY DESEK
 

 

BEZPIECZEŃSTWO I WYSYŁKA
 

Nasze zabawki zostały stworzone, aby inspirować do zabawy, nauki i eksploracji świata, w którym żyjemy. Każdy produkt jest opracowywany w celu poprawy umiejętności rozwojowych dziecka. Używanie naturalnych materiałów, farb na bazie wody oraz surowe standardy jakości i bezpieczeństwa sprawiają, że każda zabawka CUDANKI to inwestycja, którą pokochają dzieci i którym rodzice mogą zaufać.
 
Nasza marka CUDANKI używa wyłącznie drewna i materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla dzieci i nietoksyczne. Nasze produkty spełniają normy bezpieczeństwa i jakości EN71 (europejska norma zabawek) i ASTM (Amerykańskie Towarzystwo Badań Materiałów) krajów, do których są przeznaczone. 
 
Oceniamy materiał produktu, projekt i technologię potrzebną na każdym etapie rozwoju produktu i postępujemy zgodnie z ustaloną, udokumentowaną profesjonalną procedurą. Zgodność z tą powtarzalną procedurą zapewnia  produkcję bezpiecznych produktów o 100% najwyższej jakości.

Conformit%C3%A9_Europ%C3%A9enne_(logo)-s


 
Na łączny czas oczekiwania na otrzymanie danego towaru (czas dostawy) składa się czas realizacji zamówienia oraz czas dostarczenia towaru przez przewoźnika.
 

WYSYŁKI ZAGRANICZNE: 
Wysyłki na terenie UE realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich TNT FedEx oraz GLS.

 
NOWOŚĆ BUJAKI SENSORYCZNE - 
SPRAWDŹ TUTAJ

Wooden Rocker Bujak duży drewniany dla dzieci z podestem

ZAPRASZAMY

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku