Nowoczesna drabinka sportowa MAGIC drewniano - metalowa drabinka gimnastyczna dla dzieci z regulowaną wysokością SERIA 222B

Nowy

Solidna, drewniana konstrukcja NEW GENERATION, wygodny drążek do podciągania, lina do wspinaczki,koła do akrobacji i huśtawka pozwolą wyczarować w pokoju dziecka prawdziwy multisensoryczny plac zabaw! 
Jeśli zastanawiacie się, co kupić na preent dla dziecka na urodziny, Dzień Dziecka czy Boże Narodzenie drewniana drabinka KIDS MAGIC to najlepsze i najzdrowsze co możecie ofiarować swojemu dziecku.

Więcej szczegółów

Wysyłka 72 h

2 750,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Wysokość230 cm
Szerokość67 cm
SkładMetal + Drewno bukowe
Waga30 kg
Wysyłkaw ciągu 72 h
Maksymalne obciążenie150 kg, Maksymalna waga użytkownika akcesoriów dziecięcych (kółka gimnastyczne drewniane, lina z huśtawką) – 80 kg.
MontażINSTRUKCJA MONTAŻU - BARDZO ŁATWY !
Sposób mocowaniado ściany
Gwarancja10 lat na elementy metalowe; 2 lata na elementy drewniane;
Kraj pochodzeniaPRODUKT POLSKI (Made in Poland)

Więcej informacji


Nowoczesna drabinka sportowa MAGIC drewniano - metalowa drabinka gimnastyczna dla dzieci z regulowaną wysokością

WIELOFUNKCYJNA DRABINKA GIMNASTYCZNA


Czy dziecku potrzebna jest drabinka gimnastyczna? Czy dziecko będzie z niej korzystało? Jak zdrowo spożytkować energię dziecka? 

 

Ten wielofunkcyjny mebel - drabinka gimnastyczna do ćwiczeń - pozwoli stworzyć wasz idealny, domowy plac zabaw! Ruch w rozwoju dzieci jest niezwykle ważny, a dzieci mają niespożyte pokłady energii którą warto we właściwy sposób ukierunkować. 

 

Prezentowana certyfikowana drewniana drabinka gimnastyczna została w całości wykonana w Polsce, z najlepszej jakości drzewa bukowego i metalu malowanego proszkowo. Każda z drabinek jest wykonywana z największą starannością i dbałością o detale- szlifowana i ręcznie olejowana dla uzyskania idealnej powierzchni co pozwala na precyzyjne spasowanie wszystkich elementów konstrukcji. 

 

Drabinka została wyposażona we wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak lina do wspinaczki, huśtawka a także drążek metalowy do podciągania i kółka do akrobacji.

  

Drabinka o tak wielkich możliwościach zajmuje naprawdę niewiele miejsca w pokoju. By ją zamontować, wystarczy tylko 0,5 m2 powierzchni.

ZESTAW ZAWIERA:


 
★ D
rabinkę gimnastyczną o wysokości 230 cm (8 bukowych szczebelków drewnianych oraz dwa metalowe pionowe profile 40 mm x 50 mm)- maksymalne obciążenie 150 kg;
★ Drążek do podciągania który można łatwo zdjąć i zmienić jego wysokość, dostosowując ją do wzrostu dziecka :);
★ Zestaw do montażu (zestaw nie zawiera kołków i wkrętów, ich rodzaj należy dobrać indywidualne w zależności od rodzaju ściany do której będzie mocowana);
★ Drewniane kółka gimnastyczne do akrobacji - maksymalne obciążenie 50 kg;
★ Linę do wspinaczki wraz z huśtwaką - maksymalne obciążenie 50 kg;
 

Nowoczesna drabinka sportowa MAGIC drewniano - metalowa drabinka gimnastyczna dla dzieci z regulowaną wysokością
Drewniana wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna dla dzieci z regulowaną wysokością KIDS PRESTIGE Benchk Gimnastyka dla dzieci

BEZPIECZEŃSTWO

Wyrób spełnia wymagania bezpieczeństwa zawarte w – PN-EN 12346:2001,PN-EN 913:2008
 
Conformité_Européenne_(logo)-svg.png

 

Prezentowana certyfikowana drabinka gimnastyczna została w całości wykonana w Polsce, z najlepszej jakości drzewa bukowego i metalu. Każda z drabinek jest wykonywana z największą starannością i dbałością o detale- szlifowana i ręcznie olejowane drewno dla uzyskania idealnej powierzchni co pozwala na precyzyjne spasowanie wszystkich elementów konstrukcji. 
 
12642851_603325853153622_913900762719640

 

  

MATERAC GIMNASTYCZNY DO ĆWICZEŃ (MATA GIMNASTYCZNA)


Dziecko, któremu pozwala się na swobodny ruch jest bardziej ostrożne i uczy się jak upadać. Ważne żeby czuło się bezpieczne, dlatego nieodłącznym elementem podczas zabawy na drabince jest materac gimnastyczny. Materac jaki polecamy jest łatwy do przechowywania, najlepiej gdy jest on składany, trójdzielny, o odpowiednim stopniu twardości.

 
Drabinkę można wzbogacić o dla materac gimnastyczny (opcja do wyboru do zaznaczenia pod ceną). Trójdzielny Materac STANDARD obszyty jest eko-skórą w kolorze szarym. Eko-skóra jest łatwa do utrzymania w czystości i odporna na rozerwanie czy przetarcie.
Materac dzięki temu, że jest składany zajmuje niewiele miejsca i można go z łatwością przechowoać choćby na elemencie drążka do podciągania. Gąbka użyta w procesie produkcji to gąbka o dużej gęstości i podwyższonej twardości. Materac doskonale nadaje się do wszystkich ćwiczeń gimnastycznych- zarówno dla dzieci jak i osob dorosłych.

Długość: 180 cm

Szerokość: 60 cm

Grubość: 8 cm

Waga: 2,5 kg

Pokrycie: 100% eko-skóra

Kolor: szary

Wypełnienie: pianka poliuretanowa o gęstości T25


  
W trakcie ćwiczeń można używać więcej materacy niż jednej sztuki.
 
Dodatkowe materace można dokupić TUTAJ

BenchK-Mat_01-kopia.jpg
 

Materac gimnastyczny standard składany trójdzielony
Drewniana wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna dla dzieci z regulowaną wysokością KIDS PRESTIGE Benchk Gimnastyka dla dzieci

DOŚWIADCZANIE I EKSPERYMETOWANIE

Dziecko powinno mieć zapewnioną niezależność, możliwość swobodnego poruszania się, tak aby mogło doświadczać samodzielnego osiągania celu - na przykład zdobycie szczytu drabinki,  podciągnięcie się na linie oraz wykonanie akrobacji z użyciem kółek gimnastycznych- buduje w dziecku wiarę we własne siły i kompetencje. Kształtuje ono w sobie wytrwałość i konsekwencje w dążeniu do celu. Osiągnięcie celu daje dziecku radość i satysfakcję i buduje poczucie własnej wartości. 

 

Pozwalając dziecku na swobodny ruch staje się ono bardziej ostrożne i uczy się jak upadać. Ważne żeby czuło się bezpieczne, dlatego nieodłącznym elementem podczas zabawy na drabince jest materac gimnastyczny. Materac jaki polecamy jest łatwy do przechowywania, najlepiej gdy jest on składany, trójdzielny, o odpowiednim stopniu twardości.

Nowoczesna drabinka sportowa MAGIC drewniano - metalowa drabinka gimnastyczna dla dzieci z regulowaną wysokością

DLACZEGO ĆWICZENIA SĄ TAK WAŻNE

 

W rozwoju dziecka ruch i zabawa odgrywają bardzo istotną rolę, nie tylko dla ich rozwoju motorycznego ale badania wykazały, że ruch jest niezbędny do prawidłowego rozwoju mózgu dzieci. Dzieci wykazują ogromną potrzebę doświadczania, poznawania i eksperymentowania. Ruch rozwija mięśnie, wpływa na prawidłowy wzrost i kształt kości, rozwija układ krążeniowo- oddechowy oraz podnosi sprawność fizyczną i intelektualną.

 

CZY DOROŚLI MOGĄ ĆWICZYĆ NA DRABINCE KIDS PRESTIGE?

  

Do jakiej wagi drabinka gimnastyczna? Kto może ćwiczyć na drabinkach? 

Drabinki mogą być wykorzystywane zarówno przez dzieci do 120 kg wagi jaki i przez rodziców czy inne osoby dorosłe do 150 kg wagi przy modelach dla dorosłych. 

 

Czy drabinkę można dostosować do własnych potrzeb? 

Różne rodzaje drabinek, od drewnianych po metalowe, szeroka gama akcesoriów oraz niewielka przestrzeń jaką zajmują drabinki jest ogromnym atutem tego mebla gimnastycznego.  Naszym marzeniem jest, by ten wszechstronny przyrząd gimnastyczny znalazł się w każdym domu czy biurze. Montując drabinkę w najczęściej uczęszczanej przestrzeni, zyskujemy motywator do działania by codziennie wykonać choć kilka podciągnięć w oczekiwaniu na poranną kawę :)

 

Nowoczesna drabinka sportowa MAGIC drewniano - metalowa drabinka gimnastyczna dla dzieci z regulowaną wysokością

Produkty powiązane

24 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku