MATERAC WYSOKOELASTYCZNY HEVEA SnuDo MAX JUNIOR

Nowy

Trwały i zdrowy materac z pianki wysoko elastycznej o dwóch różnych stronach użytkowych 3 strefowej i bezstrefowej - grubości 11 cm. Jednostronnie obłożona płytą z elastycznego lateksu typu Ocean Blue grubości 3 cm z żelem silikonowym wchłaniającym nadmiar wilgoci z otoczenia materaca. Pokrowiec AEGIS z dzianiny pikowanej włókniną klimatyzowaną.​
WYSOKOŚĆ: 15 cm.

 

Więcej szczegółów

Wysyłka 4- 7 dni roboczych

920,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


SnuDo MAX HEVEA materac dziecięcy wysokoelastyczny

BUDOWA

Płyta z pianki wysokoelastycznej typu kaltschaum (HR) o dwóch różnych stronach użytkowych 3 strefowej i bezstrefowej - grubości 11 cm. Jednostronnie obłożona płytą z elastycznego lateksu typu Ocean Blue grubości 3 cm. Lateks z żelem silikonowym wchłania nadmiar wilgoci z otoczenia materaca – zapobiega uczuciu spoconej skóry, poprawia mikroklimat i chroni przed rozwojem grzybów i pleśni.  Pokrowiec zewnętrzny z dzianiny pikowanej włókniną klimatyzowaną.

Wkład piankowy o dużej gęstości zapewnia trwałość produktu i optymalne podparcie dla kręgosłupa. Materac twardy i średnio-twardy, dwustronny, dwie strony użytkowe. Strona gładka bezstrefowa dla dzieci mniejszych (2+) i strona 3 strefowa obłożona lateksem dla dzieci starszych o większej wadze. Warstwy materaca ułożone bez użycia kleju. Skład dzianiny –bawełna 30%/pe 70%, apretura AEGIS. Waga materaca 5 kg (160/80 cm)- 10 kg (200/90). Wysokość materaca 15 cm.

ZASTOSOWANIE

 Łóżeczka i tapczany dziecięce i młodzieżowe oraz łóżka piętrowe, waga użytkownika do 80 kg, wiek bez ograniczenia. Rekomendowany do każdego rodzaju stelaża.

Materac-wysokoelastyczny-Hevea-Junior-MAX
Materac wysokoelastyczny SnuDo max przekrój

UWAGI


Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych w obrębie standardowej oferty.  Możliwość zamiany stron pianek dla wydłużenia życia produktu. Nie zginamy i nie rolujemy do transportu. Na zamówienie możliwość wykonania za dopłatą materaca w pokrowcach Disney Grafitti.  Kolor zastosowanego wkładu piankowego może się różnić od pokazanego na zdjęciu – bez wpływu na jakość produktu.

GWARANCJA


2 lata na produkt
GRUPA WIEKOWA: powyżej 2 lat
TWARDOŚĆ: H2 (średnio twardy)
WYSOKOŚĆ: 15 cm
CZAS REALIZACJI: 7 dni

madeinpoland.png

materac wysokoelastyczny snudo max opis

Materac-lateksowy-Hevea-Junior-pikto.jpg

BEZPIECZEŃSTWO

Wkład piankowy o dużej gęstości zapewnia trwałość produktu i dobre oparcie dla kręgosłupa.

Zastosowanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych.

Wyrób oznakowany znakiem CE. Posiada 3 strefy o zróżnicowanej twardości.

.

Conformit%C3%A9_Europ%C3%A9enne_(logo)-s

PIELĘGNACJA

Pokrowiec rozpinany, taśma suwakowa z 3 stron, łatwy do utrzymania czystości i higieny produktu. Zalecane pranie w temperaturze do 60C.
 
RODZAJE POKROWCÓW:


 

Aegis Natural Care: 
Pokrowiec wewnętrzny, membrana higieniczna, pokrowiec zewnętrzny z dzianiny pikowanej owatą 200g. 
Dzianina pokrowca Aegis Natural Care Bawełna 30%/Poliester 70%, apretura AEGIS.
Pokrowiec zewnętrzny z dzianiny pikowanej antyalergiczną włókniną klimatyzowaną. Zastosowanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych. Certyfikat Eko-Tex Standard 100.
Bamboo: 
Pokrowiec zewnętrzny z dzianiny pikowanej włókniną klimatyzowaną. Ponad 30% składu stanowi przędza wykonana z wiskozy bambusowej. Jest ona bardzo wytrzymała i jednocześnie miła w dotyku. Bamboo wchłania nadmiar wilgoci z otoczenia lepiej niż bawełna. Nadmiar wilgoci jest w ciągu dnia oddawany w małych dawkach do otoczenia w momencie spadku wilgotności powietrza. Wiskoza bambusowa jest odorochłonna. Pochłania zapachy z otoczenia i zwraca je w momencie czyszczenia lub prania. Nadaje pokrowcom właściwości bakteriostatyczne. Tworzy niegościnne środowisko dla drobnoustrojów i roztoczy. Jest całkowicie antyalergiczna. Można prać stosując programy dla dzianin delikatnych w temp. do 60 st.C. Certyfikat Eko-Tex Standard 100. 
 

 
Przekrój.jpg

 
 
 

ZAPRASZAMY

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku