DRABINKI GIMNASTYCZNE I AKCESORIA DO ĆWICZEŃ
Drabinki sportowe to doskonały pomysł aby na niewielkiej przestrzeni stworzyć miejsce do ćwiczeń i aktywności fizycznej we własnym domu, biurze czy pokoju dziecka. Zainstalowanie drabinki zajmuje niewiele miejsca a jej obecność w przechodnim miejscu daje motywację do działania, oraz sprawia, że częściej niż zwykle jesteśmy skłonni do aktywności ...
Drabinki sportowe to doskonały pomysł aby na niewielkiej przestrzeni stworzyć miejsce do ćwiczeń i aktywności fizycznej we własnym domu, biurze czy pokoju dziecka. Zainstalowanie drabinki zajmuje niewiele miejsca a jej obecność w przechodnim miejscu daje motywację do działania, oraz sprawia, że częściej niż zwykle jesteśmy skłonni do aktywności fizycznej.
 
Kilka podciągnięć dziennie, wymachów nóg powtarzane kilkakrotnie w ciągu przerwy od codziennych zajęć poprawia krążenie krwi, kondycję naszych płuc, wydolność serca oraz pracę mózgu. Dodatkowo ćwiczenie daje motywację do zmiany niezdrowych nawyków żywieniowych i przyczynia się do utraty masy ciała i kształtowania prawidłowej postawy oraz budowy kości i mięśni.
 
Każdą z drabinek można rozbudować o dodatkowe akcesoria i elelemnty typu huśtawka, lina do wpinaczki, obręcze do akrobacji, ławeczkę do ćwiczeń, drążek do podciągania, poręcze do ćwiczeń z podłokietnikami oraz materac gimnastyczny- co czyni ten mebel gimnastyczny wszechstronnym przyrządem do ćwiczeń w biurze czy w domu.
Więcej

DRABINKI GIMNASTYCZNE I AKCESORIA DO ĆWICZEŃ  Jest 17 produktów.

Podkategorie

  • DLA DZIECI DRABINKI I...
    Drabinki sportowe to doskonały pomysł aby na niewielkiej przestrzeni stworzyć miejsce do ćwiczeń i aktywności fizycznej we własnym domu, biurze czy pokoju dziecka. Zainstalowanie drabinki zajmuje niewiele miejsca a jej obecność w przechodnim miejscu daje motywację do działania, oraz sprawia, że częściej niż zwykle jesteśmy skłonni do aktywności fizycznej. Kilka podciągnięć dziennie, wymachów nóg powtarzane kilkakrotnie w ciągu przerwy od codziennych zajęć poprawia krążenie krwi, kondycję naszych płuc, wydolnosci serca oraz pracy mózgu. Dodatkowo ćwiczenie daje motywację do zmiany niezdrowych nawyków żywieniowych i przyczynia się do utraty masy ciała i kształtowania prawidłowej postawy oraz budowy kości i mięśni.

  • DLA DOROSŁYCH DRABINKI...
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Śledź nas na Facebooku