DLA DZIECI DRABINKI I PRZYRZĄDY GIMNASTYCZNE

Promocje

Nowe produkty

Informacja

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

DLA DZIECI DRABINKI I PRZYRZĄDY GIMNASTYCZNE

Drabinki sportowe to doskonały pomysł aby na niewielkiej przestrzeni stworzyć miejsce do ćwiczeń i aktywności fizycznej we własnym domu, biurze czy pokoju dziecka. Zainstalowanie drabinki zajmuje niewiele miejsca a jej obecność w przechodnim miejscu daje motywację do działania, oraz sprawia, że częściej niż zwykle jesteśmy skłonni do aktywności ...

Drabinki sportowe to doskonały pomysł aby na niewielkiej przestrzeni stworzyć miejsce do ćwiczeń i aktywności fizycznej we własnym domu, biurze czy pokoju dziecka. Zainstalowanie drabinki zajmuje niewiele miejsca a jej obecność w przechodnim miejscu daje motywację do działania, oraz sprawia, że częściej niż zwykle jesteśmy skłonni do aktywności fizycznej. Kilka podciągnięć dziennie, wymachów nóg powtarzane kilkakrotnie w ciągu przerwy od codziennych zajęć poprawia krążenie krwi, kondycję naszych płuc, wydolnosci serca oraz pracy mózgu. Dodatkowo ćwiczenie daje motywację do zmiany niezdrowych nawyków żywieniowych i przyczynia się do utraty masy ciała i kształtowania prawidłowej postawy oraz budowy kości i mięśni.

Więcej

DLA DZIECI DRABINKI I PRZYRZĄDY GIMNASTYCZNE  Jest 25 produktów.

Podkategorie

  • SERIA MAGIC
    Drabinki gimnastyczne dla dzieci i dorosłych, ćwiczenia gimnastyczne to najlepszy sposob na zdrowie, drabinki rehabilitacyjne, przyrządy do ćwiczeń.
  • SERIA KIDS PRESTIGE
    Drabinki montessori do ćwiczeń gimnastycznych dla dzieci - drabinka rehabilitacyjna dla dzieci wraz z akcesoriami huśtawka lina drążek do podciągania. Kompatybilna z ławeczką gimnastyczną oraz podłokietnikami tworzą multisensoryczny domowy plac zabaw dla dzieci.
na stronę
Pokazuje 25 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 25 - 25 z 25 elementów

Śledź nas na Facebooku