ZABAWKI SENSORYCZNE MONTESSORI

Promocje

Nowe produkty

Informacja

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

ZABAWKI SENSORYCZNE MONTESSORI
Zabawki sensoryczne  CUDANKI pomagają rozwinąć aparat przedsionkowy i zwiększyć koordynację ruchów dziecka, jednocześnie stale wzmacniając jego mięśnie. Nasze zbawki Montessori rozwijają umiejętności motoryczne, sensoryczne, zwinność oraz pomogą uwolnić dziecięcą energię i kreatywność. 

ZABAWKI SENSORYCZNE MONTESSORI  Jest 54 produktów.

Podkategorie

  • BUJAKI DLA DZIECI
    DREWNIANY BUJAK DLA DZIECI WOODEN ROCKER W PIĘKNYCH KOLORACH ORAZ NATURALNY, POMAGA W ROZWOJU APARATU PRZEDSIONKOWEGO BY ZWIĘKSZYĆ KOORDYNACJĘ RUCHÓW DZIECKA, JEDNOCZEŚNIE STALE WSPOMAGAJĄC JEGO MIĘŚIE. IDEALNA ZABAWKA NA PREZENT. UCZY SAMODZIELNOSCI, DĄŻENIA DO CELU, POMAGA ROZWIJAĆ MOTORYKĘ MAŁĄ NIEZWYKLE POTRZEBNĄ W SZKOLE DO NAUKI PISANIA. DZIECI DKOSKONALE BAWIĄ SIE NA BUJAKU WSPINAJĄC SIĘ NA JEGO SZCZYT PO STARANNIE WYGŁADZONYCH I WYOBLONYCH SZCZEBELKACH, PO TO BY ZE SZCZYTU ZJECHAĆ W DÓL NA SUPER ŚLISKIEJ ZJEŻDŻALNI. BUJAK MOŻE STAĆ SIĘ LADĄ DO ZABAWY, KOŁYSKĄ, MIEJSCEM DO RELAKSU CZY CZYTANIA KSIĄŻEK. Bujak został zaprojektowany by pomóc dzieciom rozwijać umiejętności motoryczne, sensoryczne, zwinność i kreatywność.
  • DESKI SENSORYCZNE...
  • KONIE NA BIEGUNACH
    NOSTALGICZNA ZABAWKA DLA DZIECI, PIĘKNY, RĘCZNIE WYKONANY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI EKSKLUZYWNY KOŃ NA BIEGUNACH MKNIE W GALOPIE ZAPEWNIAJĄC DŁUGIE GODZINY WSPANIAŁEJ ZABAWY. JEŚLI SZUKASZ PREZENTU NA NARODZINY DZIECKA, NA PIERWSZE URODZINY, NA CHRZEST, ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZNIA NASZ KONIK JEST IDEALNYM POMYSŁEM. MOŻESZ BYĆ PEWNY, ŻE OCZARUJE ZARÓWNO DZIECI JAK I DOROSŁYCH! DZIĘKI MOŻLIWOŚCI ZAMIESZCZENIA TABLICZKI Z WAŻNĄ DATĄ I IMIENIEM TWOJEGO DZIECKA, KONIK NA BIEGUNACH STANIE SIĘ NIEZAPOMNIANĄ PAMIĄTKĄ PRZEKAZYWANĄ Z POKOLENIA NA POKOLENIE!
na stronę
Pokazuje 49 - 54 z 54 elementów
Pokazuje 49 - 54 z 54 elementów

Śledź nas na Facebooku